49 KM - Pomerania Winter Trail, 18.02.2024
nieoficjalne wyniki na żywo

wyniki odświeżają się automatycznie co 1 min.

MiejsceNazwiskoImięNumerPłećMsc. płećMiastoKlubKat. Wiek.Miejsce w Kat. Wiek.WynikNetto
1KĘPKAADRIAN386M1WIEKOWODARŁOWSKIE CHARTYM18-29 03:44:5703:44:56
2PRZYBYLSKIPATRYK392M2TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIEM40-49 03:56:1403:56:13
3MAZURANDRZEJ487M3BOJANOKKS SFORA BOJANOM50-59 03:56:2703:56:27
4SUŁEKGRZEGORZ501M4GDAŃSKFUNDACJA JEPPESENAM40-49103:59:1203:59:12
5WILMONTKRZYSZTOF530M5SŁUPSK M30-39103:59:5303:59:53
6SZAPARPRZEMYSŁAW534M6GDYNIASZAPARRUN SCARPAM40-49204:00:2404:00:24
7GRUCHAŁANATALIA407K1GDYNIAHARPAGAN GDAŃSKK18-29 04:03:1904:03:19
8GORZKOWSKIPAWEŁ524M7DĘBNICA KASZUBSKASTOPA SŁUPSKM40-49304:07:3504:07:35
9CZERCHAWSKIJANUSZ488M8SIEMIANICEUSTAW SIĘ NA BIEGANIEM50-59104:10:1204:10:11
10SIKORASEBASTIAN443M9GDYNIAELWAT OSTEO-SPORTM40-49404:12:4004:12:38
11REKITAKRYSTIAN531M10POGÓRZE M30-39204:13:5704:13:55
12SMUKAŁADAWID519M11LUBLEWO GDAŃSKIEBULBULATORZY / LEŚNA RUNDAM40-49504:16:3204:16:31
13FILAŃSKIMARCIN389M12GDAŃSKBULBULATORZYM40-49604:16:4304:16:42
14WITTOSKAR472M13GDAŃSKUSTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKUM18-29104:21:4704:21:47
15RÓŻAKMARCIN514M14GDAŃSKFUNDACJA JEPPESENAM40-49704:22:2804:22:23
16JAKUBIECALEKSANDRA412K2GDYNIAMAMY TO / NAVIMART RUNK40-49 04:24:4704:24:45
17KISZŁAWOJCIECH508M15WYDMINYMAZUR WYDMINYM30-39304:26:0804:25:52
18KARCZMARCZYKMATEUSZ502M16BYDGOSZCZ M30-39404:26:0904:26:07
19SKRZECZEWSKIBARTOSZ503M17BYDGOSZCZEKOOGRÓD SPORT TEAMM30-39504:29:2404:29:23
20RIEGELMATEUSZ414M18GDAŃSKST RUNNERSM30-39604:29:2404:29:21
21MROZOWSKIDARIUSZ499M19RUMIAPROJEKT 1000UPM50-59204:32:5504:32:55
22PEPLIŃSKIGRZEGORZ452M20GDAŃSKOUR OWN WAYM40-49804:33:0704:33:06
23PAWLUSMARCIN395M21GDYNIAULTRA WAY TEAMM30-39704:33:2504:33:24
24HILLERWOJCIECH442M22GDANSK M50-59304:33:4704:33:46
25HUBERTJAKUB416M23POGÓRZEONEWAYTRAVEL.PLM30-39804:33:5604:33:53
26MAŃSKIROBERT393M24BOJANORUN-PASSION.PLM40-49904:34:0104:33:59
27PEEKKRYSTIAN449M25GDANSKSPEED4FIT EMS GDANSKM40-491004:34:5104:34:48
28JANIKBEATA484K3GDAŃSKUSTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKUK30-39 04:35:5804:35:51
29GOLCZPIOTR516M26GDYNIA M50-59404:36:3304:36:32
30MICHAŁOWSKAAGATA477K4SOPOT K18-29104:36:3504:36:28
31RÓŻYCKIRAFAŁ451M27TCZEW M30-39904:36:4304:36:36
32KUJAWSKA-FREJLICHJOANNA377K5GDYNIA K30-39104:36:4704:36:47
33BORKŁUKASZ373M28ŻUŁAWAGRUPA DRUHA BORUCHAM40-491104:36:5704:36:49
34HEJZNERARKADIUSZ470M29TRĄBKI WIELKIE M40-491204:37:2504:37:25
35BAHAMOLNYALIAKSANDR437M30GDAŃSK M30-391004:41:2604:41:24
36ŚREDNICKIKACPER482M31GDAŃSK M18-29204:41:4604:41:37
37SŁONIKOWSKIJAROSŁAW485M32KOWALEUSTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKUM30-391104:44:3204:44:26
38GRAJCZYKPIOTR507M33BYTÓW M18-29304:44:5104:44:49
39KARPIŃSKABARBARA515K6GDAŃSKUSTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU/LEŚNARUNDAK40-49104:45:0104:44:59
40BUCHERTPIOTR399M34GDYNIAMEWA GDYNIAM40-491304:46:5404:46:54
41ŻOŁĄDEKPAWEŁ461M35STAROGARD GDAŃSKIWATAHA WILKÓWM30-391204:50:0704:50:07
42CHORĄŻYKAROLINA394K7KOSZALINBIEGOLAS KOSZALINK30-39204:50:1304:50:13
43JURCZAKANNA475K8BYDGOSZCZ K30-39304:51:5104:51:43
44YURKOUWŁADYSŁAW436M36GDAŃSK M30-391304:56:5004:56:47
45ROLIŃSKICEZARY510M37ZBLEWOKUJAWIAK Z KOCIEWIAM40-491404:56:5804:56:57
46NOGAWITOLD465M38GDAŃSKBIEGOWYSWIAT.PLM60+104:58:1304:58:09
47PIĘTASEBASTIAN473M39BYDGOSZCZ M18-29404:59:1504:59:06
48JABŁOŃSKA-KIERSZKBEATA418K9PRZECHLEWOTRIPAKA PRZECHLEWOK40-49204:59:2104:59:20
49KAFPAWEŁ506M40GDAŃSKLPP TEAMM40-491505:00:0604:59:57
50FIGELMICHAŁ527M41GDAŃSKMIKI TEAMM40-491605:00:5505:00:53
51LIETZRENATA460K10CHOJNICETOTALNIE BIEGNIĘCIK30-39405:02:0005:01:56
52KARPOWICZBARTOSZ384M42GDYNIASFORA BOJANO/ DZIKI DOBM40-491705:03:0905:03:09
53PASTWAKRZYSZTOF421M43CISEWIE M30-391405:04:1405:04:10
54POMIERSKIKAROL406M44GDAŃSK20M40-491805:04:5605:04:47
55ZIELIŃSKITOMASZ521M45STOŁĘŻYN M40-491905:05:0405:05:02
56KULGAJUKMICHAŁ464M46PRUSZCZ GDAŃSKISUT, STRASZYN ULTRA TEAMM40-492005:05:1605:05:11
57KULCZYKEWA387K11GDYNIADYNAFIT TRAIL HEROK30-39505:05:4405:05:44
58STARSIERSKITOMASZ422M47KIELNO M50-59505:06:1205:06:03
59FALASAKRZYSZTOF FALASA432M48PSZCZÓŁKIKWIDZYN BIEGAM40-492105:07:2405:07:17
60REDZIMSKIRAFAŁ376M49NOWY ŚWIATEASYRUNNING TEAMM40-492205:08:1305:08:10
61BOGUMIŁOWMARCIN500M50SŁUPSKDZIK ZE SŁUPSKAM30-391505:08:3005:08:29
62DĄBROWSKIBARTOSZ476M51WAŁCZ M40-492305:10:4205:10:42
63SZAJDZIUKPIOTR428M52JANKOWO GDAŃSKIE M40-492405:14:1105:14:09
64MIŚWALDEMAR494M53GDAŃSKNORDEA RUNNING TEAMM40-492505:14:3705:14:31
65RYCHARSKIKONRAD375M54KOLBUDYLEŚNA RUNDAM40-492605:15:5005:15:42
66KREFTADAGMARA427K12NOWESPORTMANIAK40-49305:17:1605:17:04
67SŁOMKOWSKIMATEUSZ471M55GDAŃSK M30-391605:18:3705:18:36
68WYRZYKOWSKIANDRZEJ463M56GDAŃSKLEŚNA RUNDAM50-59605:18:4305:18:36
69CZARNECKIMATEUSZ490M57STOBIECBALTIC HUB TEAMM18-29505:19:4505:19:36
70ZWATYKANICZMARTYNA504K13RUMIAPROJEKT 1000UPK40-49405:20:5305:20:49
71CYMANKAROL498M58RUMIAPARKRUN RUMIAM40-492705:20:5405:20:42
72KRZYŻANEKMARTA409K14SŁUPSK K40-49505:22:5405:22:49
73POMIERSKIZBIGNIEW431M59KWIDZYN M40-492805:23:5205:23:42
74SIWAKMARCIN438M60SŁUPSKWOLNY BIEGACZM40-492905:24:1605:24:13
75MALISZEWSKAMALWINA518K15GDYNIA K40-49605:24:2805:24:28
76HOFFMANSŁAWOMIR525M61GDAŃSKLEŚNA RUNDAM50-59705:25:0605:25:03
77HINZWOJCIECH495M62GNIEWBALTIC HUB TEAMM50-59805:25:1705:25:08
78KOSSŁAWEK457M63NOWY DWÓR GDAŃSKI/ORŁOWOBALTIC HUB TEAMM50-59905:25:1705:25:08
79HAŁABISKRZYSZTOF512M64STRASZYNZIAJA RUNTEAMM30-391705:26:1605:26:16
80GRZESZCZUKŁUKASZ417M65GDAŃSKSZTAFETA NADZIEIM30-391805:27:0705:27:03
81MYSZKIERMARIUSZ MYSZKIER413M66MALBORKMUZEUM ZAMKOWE MALBORKM40-493005:27:4305:27:34
82RUSAKŁUKASZ446M67GDYNIAENDURETEAMM40-493105:28:3405:28:32
83LEWANDOWSKIMICHAŁ453M68ŁOCHOWO M40-493205:29:2505:29:10
84STANEKLUCYNA415K16GDAŃSKSZTAFETA NADZIEI / ACCELERATING POLANDK40-49705:29:4705:29:43
85WALKIEWICZMACIEJ532M69GDANSK M40-493305:29:4705:29:43
86KOWALCEZARY491M70REDASZYBKIE TRAMPKIM30-391905:31:3405:31:27
87TOPOLSKIPIOTR396M71SOPOTSZTAFETA NADZIEIM40-493405:32:5505:32:51
88KRUKJACEK459M72POWAŁKITOTALNIE BIEGNIĘCIM40-493505:33:3805:33:32
89DYRDOROTA403K17GDAŃSK K40-49805:39:4305:39:35
90MILEWICZMAREK517M73GDAŃSK M40-493605:40:5105:40:47
91DORSZBEATA423K18GDYNIA K50+105:41:1305:41:09
92SZYMECKAMONIKA523K19CHOJNICZKITOTALNIE BIEGNIĘCIK40-49905:41:1705:41:12
93TROCHOWSKIADRIAN483M74TCZEW M18-29605:44:2405:44:20
94IEFYMENKOOLEKSANDR529M75SOPOT M40-493705:45:1905:45:04
95TABACZYŃSKIŁUKASZ478M76PĘPOWOLEŚNE KNURYM40-493805:46:2105:46:11
96JANUSZEWSKIKAROL493M77GRODZICZNOBIEGAM U KOLESIM40-493905:46:3205:46:24
97SZTAJNKEMATEUSZ520M78GDYNIA M30-392005:46:5005:46:49
98MĄCZEWSKAMARZENA430K20GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZK50+205:48:0105:47:49
99CHOŁUJJAROSŁAW405M79KOSZALINFOR-REST-RUN KOSZALINM40-494005:51:3405:51:24
100BUREKJULIUSZ480M80GDYNIA M18-29705:51:3905:51:24
101SZYSZKOWSKAKASIA440K21KOSZALINFOR-REST-RUN KOSZALINK40-491005:51:3505:51:22
102BUREKJULIUSZ480M81GDYNIAPROJEKT 1000 UP/ FOR-REST-RUNM30-392105:51:3505:51:22
103SIEMIENIUKANDRZEJ383M82BIAŁYSTOKRATUJMY CO SIĘ DA ❤️❤️❤️M40-494100:00:0000:00:00
104KARCZEWSKIGRZEGORZ370M83HELLKS BŁĘKITNI ŻEGLCEM60+200:00:0000:00:00
105FLORKIEWICZWIOLA401K22SIEMIANICE K30-39600:00:0000:00:00
106WĄSKRZYSZTOF388M84SIEMIANICE M40-494200:00:0000:00:00
107MYSZKKRZYSZTOF526M85CHWASZCZYNO M30-392200:00:0000:00:00
108KOSTUCHJAN535M86GARCZ M60+300:00:0000:00:00
109KURKOWSKIMARIUSZ469M87WEJHEROWO M40-494300:00:0000:00:00
110BENDIKMACIEJ410M88KALISKA M40-494400:00:0000:00:00
111GUMIELAKATARZYNA391K23GDAŃSKGUMISIOLANDIAK40-491100:00:0000:00:00
112ŻUKOWSKIGRZEGORZ439M89GDAŃSKSPEED4FIT EMS GDAŃSKM40-494500:00:0000:00:00
113MAŁEKMATEUSZ445M90POZNAŃSII RUNNING TEAMM50-591000:00:0000:00:00
114KRAUSEGRZEGORZ522M91GDAŃSKSZTAFETA NADZIEIM40-494600:00:0000:00:00
115WICIAKZIEMOWIT511M92STAROGARD GDAŃSKIAKTYWNI KOCIEWIACYM50-591100:00:0000:00:00
116DROBIŃSKIKRZYSZTOF456M93CHOJNICETOTALNIE BIEGNIĘCIM40-494700:00:0000:00:00
117KACZYŃSKIJANUSZ513M94SKÓRCZAKTYWNI KOCIEWIACYM60+400:00:0000:00:00
118BOJKEMIROSŁAW479M95CHEŁMNO M50-591200:00:0000:00:00
119SZCZUPAKOWSKAIZABELA433K24GDAŃSK K40-491200:00:0000:00:00
120GUMIELAPIOTR390M96GDAŃSKGUMISIOLANDIAM40-494800:00:0000:00:00
121PODCZARSKAIZABELA450K25KOLBUDY DOLNEKOLBUDY TEAMK50+300:00:0000:00:00
122WASILEWSKISŁAWOMIR424M97KOLBUDYLEŚNA RUNDAM40-494900:00:0000:00:00
123ASZYKDAGMARA474K26LUBLEWO GDAŃSKIEUSTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKUK18-29200:00:0000:00:00
124KREFTEWA466K27GDAŃSKLEŚNA RUNDAK40-491300:00:0000:00:00
125WENCŁAWSKIMICHAŁ486M98SŁUPSKANANASY Z 3 FALM30-392300:00:0000:00:00
126KROMERLUDWIK425M99GDAŃSK M60+500:00:0000:00:00
127GOSTKOWSKA-DRZEWICKAMAGDALENA372K28SOBĄCZ K50+400:00:0000:00:00
128GERINGMARIUSZ381M100GDAŃSKBALTIC HUB TEAMM40-495000:00:0000:00:00
129JANUSZEWSKAIZABELA492K29GRODZICZNOBIEGAM U KOLESIK40-491400:00:0000:00:00
130ŁOWIECGRZEGORZ462M101KOWALE M30-392400:00:0000:00:00
131KUNKELANNA404K30GDAŃSKPGB SPORTOWA PACZKAK40-491500:00:0000:00:00
132POTORSKAJOANNA496K31CZERNIN K30-39700:00:0000:00:00
133SAWICKA - WERSURSZULA380K32DRZONOWOSAR BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMK30-39800:00:0000:00:00
134OLESIŃSKAPATRYCJA385K33KOŁOBRZEG K30-39900:00:0000:00:00
135DIDŁUCHJACEK382M102KARLINOKARLINOBIEGAJM40-495100:00:0000:00:00
136GŁODOWSKIMICHAŁ505M103TCZEW M40-495200:00:0000:00:00
137CHERVAKOUMAKSIM374M104ELBLĄG M30-392500:00:0000:00:00
138ATRASZKIEWICZMAGDA435K34GDAŃSKTRIWISEK50+500:00:0000:00:00
139CZOSKAPRZEMYSŁAW455M105GDYNIAJARBUDM40-495300:00:0000:00:00
140GÓRNIAKJAROSŁAW400M106POGÓRZEJARBUDM40-495400:00:0000:00:00
141KÜCHLERPAWEŁ426M107GDYNIAJARBUDM18-29800:00:0000:00:00
142MIKOŁAJCZAKEMILIA379K35KOSZALINFOR-REST-RUNK40-491600:00:0000:00:00
143LEBIEDZIŃSKIPRZEMYSŁAW458M108GDYNIAPIOLUN.COMM40-495500:00:0000:00:00
144WILKOWSKIKRZYSZTOF378M109KOSZALINFOR-REST-RUN KOSZALINM40-495600:00:0000:00:00
145ROŹNIAKOWSKIMACIEJ528M110GDYNIA M40-495700:00:0000:00:00
146STRADOMSKIROMAN398M111GDAŃSKLITERATURA INSPIRUJEM50-591300:00:0000:00:00
147SZYMANKIEWICZKALINA408K36GDYNIAPROJEKT 1000 UPK50+600:00:0000:00:00
148KÜCHLERMAŁGORZATA434K37GDYNIAJARBUDK40-491700:00:0000:00:00
149MENDRZYCKISZYMON419M112ŁÓDŹSZAKALE BAŁUT ŁÓDŹM30-392600:00:0000:00:00
150PIEKARSKIAREK420M113BYDGOSZCZAREK Z BYDGOSZCZYM40-495800:00:0000:00:00
151WOJNAROWSKIPIOTR481M114GDAŃSK M40-495900:00:0000:00:00
152GONTARCZYKDAWID429M115GDYNIA M30-392700:00:0000:00:00